Dėl geresnės puslapio paslaugų kokybės šiame tinklapyje naudojami slapukai (angl. cookies) kurie renka informaciją apie tinklapyje esančių lankytojų skaičių ir jų veiksmus šiame tinklapyje. Naršydami toliau Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašyti Jūsų kompiuteryje iki naršymo tinklapyje pabaigos. Visa informacija apie slapukus yra aprašyta slapukų politikoje

VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

Esminės automatinės pavarų dėžės gedimo priežastys:

  • Netolygus judėjimas – per greitas įsibėgėjimas ir staigus stabdymas. Tai sukelia kitą problemą – transmisijos perkaitinimą. Kuo didesnė alyvos temperatūra, tuo mažesnis jos efektyvumas. Be to, svarbu pabrėžti, kad kas 2-3 metus yra būtina keisti alyvos filtrus.
  • Nepakankamai įkaitusi automatinė pavarų dėžė taip pat gali būti gedimo priežastimi. Tokiu atveju alyva sutirštėja ir praranda savo efektyvumą – neprasiskverbia iki svarbių dalių, o esant šaltam orui jie tampa trapūs. Todėl prie pradedant judėti automobiliu su automatine pavaru dėže, ji turi būti įkaitinta.
  • Dažniausia automatinės transmisijos gedimo priežastis – kai ratai slysta, prasisuka, buksuoja ilgesnį laiką.
  • Automatinė pavarų dėžė genda, kai nėra keičiamas alyvos filtras per rekomenduojama laikotarpį . Filtrą rekomenduojama keisti priklausomai nuo sąlygų kas 40 000 – 60 000 kilometrų.